Polski
English
Deutsch
Russian
Français

STRONA GŁÓWNA

Witamy serdecznie na stronach naszego serwisu. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w dystrybucji tkanin podszewkowych. Na naszych stronach znajdą Państwo szeroką ofertę podszewek: acetaty, wiskozy, poliestry oraz wiele innych materiałów związanych z tą gałęzią branży odzieżowej. W swojej ofercie posiadamy najnowsze mieszanki acetatowo-poliestrowe, acetatowo-wiskozowe oraz podszewki drukowane.

To co nas charakteryzuje to profesjonalizm z jakim traktujemy wszystkich klientów. Zapewnimy Państwu modne kolory, dobrą jakość, doskonały serwis i terminowość dostaw.

Podszewka ma często styczność z ciałem, sprawia że ubranie zapewnia komfort i daje uczucie miłego dotyku w noszeniu. Pełni również bardzo ważną rolę przy ocenie Państwa produktu wiszącego na wieszaku w sklepie. Klienci, bardzo chetnie ją dotykają i oceniają przez jej pryzmat jakość całego wyrobu. To prawda czesto zapominana w erze oszczędności i cięć kosztów. W rzeczywistości koszty dobrej podszewki w stosunku do całości wyrobu to zaledwie 5-10% wartości. Czy warto zatem oszczędzać wiedząc, że podszewka, umiejetnie dobrana, przyciąga wzrok i zwraca uwagę?

Staramy się, aby nasza paleta barw była szeroka i zawsze aktualna. Nieustannie śledzimy najnowsze kierunki światowej mody (m.in. Texworld, Premiere Vision, Intertextile Shanghai, Moda Milano, Heimtextil). Karta kolorów acetat na sezon LATO 2019 zawiera wiele odważnych i wciąż modnych róży, pomarańczy, filetów, błekitów i zieleni... Nie boimy się odważnej kolorystyki, pragniemy aby polskie wyroby stawały się coraz bardziej ciekawe i nadążały za światowymi trendami mody. Wzorem dla nas jest rynek wschodni (np.: Russian Fashion Week), który bardzo mocno wykorzystuje dostępną paletę barw i dyktuje pod tym wzgledem bardzo duże wymagania. Wciąż wyszukujemy wszelkie nowości, połączenia, melanże, ciekawe faktury oraz zestawienia po to, by pozwolić na realizację najbardziej szalonych pomysłów współpracującym z nami projektantom.

Starannie wypracowane i wykonane projekty odzieży często nie mogą zostać tanio zrealizowane. Aby całość była top i trendy wszystkie detale i dodatki krawieckie muszą być doskonale skomponowane. To bardzo trudne wyzwanie i każdy dobry projektant zdaje sobie z tego sprawę. Naszym zadaniem jest zapewnić Państwu komfort pracy we wszystkim co jest związane z doborem podszewki i pozwolić się skupić na tworzeniu, a nie na tworzywie.

Jesteśmy dumni, kiedy możemy pomóc wybrać dodatki, dostarczyć podszewkę i wreszcie widzieć gotowy produkt i zadowolonego z zakupu klienta.