Polski
English
Deutsch
Russian
Français

WISKOZA

Wiskoza wytwarzana jest z celulozy. W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim wiskozy produkcji krajowej, często nie najlepszej jakości. Niestety ceny przędzy i krajowej wiskozy nieustannie rosną dlatego wciąż poszukujemy alternatywnych dostawców. Rezultatem tych poszukiwań jest podszewka wiskozowa z dalekiego wschodu wytwarzana z najlepszej jakościowo przędzy ENKA - nowość w naszej ofercie. Podszewki wiskozowe można czyścić chemicznie. Wszelkie parametry dotyczące kurczliwości i odchyłek gramaturowych przedstawiają Warunki technologiczne umieszczone pod tabelą. Typowa długość belki to 60-70 metrów.


RODZAJE PODSZEWEK WISKOZOWYCH:

Lp.SkładArtykułSzerokość[cm]Gramatura[g/mb]SplotGat.

Pobierz CENNIK


* stany magazynowe artykułu R-41 i R-10 tylko w kolorze CZARNYM i STALOWYM, reszta kolorów na zamówienie. Czas realizacji nowych kolorów ok. 45 dni i minimum 1000 mb w kolorze.


Pozostałe artykuły bywają dostępne rówież w gatunkach. Cena gat.II to - 90%, a gat.III - 80% ceny wyjściowej gat.I. Stany magazynowe dotyczące gatunków można uzyskać przez zapytanie mailowe, lub przez rozmowę telefoniczną.


Termin realizacji dla artykułów nie będących w naszym magazynie, ale będących w magazynie polskiego producenta to 3 dni robocze. W przypadku potrzeby wybarwienia danego koloru, minimalna partia to 500 mb i termin ok. 10 dni. Zapewniamy bezpłatne dostawy z naszych stanów magazynowych w 2 dni robocze (minimalne zamówienie to 200 mb).

Z A P R A S Z A M Y !Warunki technologiczne
PDF     DOC